Zirve Denizcilik

www.zirvedenizcilik.net

Zirve Denizcilik Şirketler Grubu

Zirve Denizcilik Şirketler Grubu Denizcilik Sektöründe faaliyete girmiştir. Denizcilik sektöründe lider olma yolunda ilerleyen ve birçok faaliyetimizle tekrar sizlerleyiz.

Zirve Denizcilik bugün Yardımcı sınıf ve Tüm Gemi Adamları Yetiştirme Kurslarını yeni gemi adamı cüzdanı çıkartacak olanlara ve eskiden gemi adamı cüzdanı olup ta belgesi eksik olanlara vererek kursiyerlerin gemilerde çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimizi Görmek için TIKLAYINIZ

zirveLogo

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

9 Comments

  1. Ben zirve denizcilik te çalışıyorum grmi adami cuzdanimi da bu firmadan aldim ve cok memnun kaldim firma yetkililirine ilgilerinden dolayı çok teşekür ederim !..

  2. Ben tolga zirve denizciligin bana vermis oldugu ve vermekte oldugu hizmetler icin ayri ayri teşekkür ediyorum.

  3. Öncelikle yeni kurmuş olduğunuz Web adresiniz hayırlı olsun çok güzel ve pröfösyönel bi çalışma olmuş tebrikler benim kuzenim sizin firma ile Çalışıyor ve banada Israrla tafsiye ediyo bende karar verdim gemi cüzdanım yok ve ben bu işlemler için sizden bir görüşme yapmak çok isterim.

  4. web siteniz hayırlı olsun ZİRVE Denizciliğe yakışır bir site olmuş Allah bol kazanç versin başvurumu değerlendirirseniz çok memnun olurum iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*