Zirve Denizcilik Forum

Zirve denizcilik insan kaynakları acente ve danışmanlık hizmetleri firmasının resmi sayfasına hoşgeldiniz. Zirve denizcilik gemi adamları eğitimi verip bir gemici adayını sıfırdan gemici yapmaktadır.

Ayrıca iş imkanları sunup belirli gemilerde personelleri çalıştırma imkanı sunmaktadır.

Denizcilik sektörü hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemizdeki yayınlanan haberleri okuyabilirsiniz.

Site içerisinde ilgili videolarda bulunmaktadır. İlgili videolardan  ve haberlerden gemilerde kaç bölüm var, bu bölümlerde kaçar kişi çalışır, pozisyonları nelerdir, pozisyonun gerektirdiği şartlar nelerdir, gemide çalışmak için neler yapılır, gemi adamı olmak için ne gibi yolları izlemeliyiz, Eğitimler, iş imkanları sözleşmeler hakkında bilgiler,

Şimdi size sözleşme maddelerinde bahsi geçen bazı kuralları aktaracağım ;

Gemide uyuşturucu kullanmak yasaktır.

Alkol kullanımı yasaktır.

Üste itaatsizlik yasaktır.

Gemiden kaçmak yasaktır,

Sizden daha kıdemli olan kişilere olsun mesai arkadaşlarınıza olsun herkes uyum içerisinde birbirlerine saygı göstererek çalışma ortamında rahat ve huzurlu bir şekilde çalışırlar.

Denizcilik sektöründe Daha öncsinden yüz kızartıcı suç işlemişseniz gemilerde çalışmak imkansızdır. Sicil temiz olmasına ve herhangi bir hastalığa yada ağır görünen vucudumuzun bazı noktalarında olan dövme olduğu takdirde gemici olamıyorsunuz.

Firmamızın denizcilik olarak kara listeye aldığı firmalarda mevcuttur. Gemilerde çalışmak isteyen adaylar için sabıka kaydı ve sağlığında herhangi bir hastalık bulunmaması gerekmektedir.

Zirve Denizcilik Forum olarak buraya yorum yazabilirsiniz.

Zirve Denizcilik

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

3 Comments

  1. Karsilama hostesi elemanı is ilani için bir sorum olacaktı. Seyahat edecrk mi bu elemanlar yoksa belirli bir yer de bekleyecek mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*