Zirve

Zirve Denizcilik bugün Yardımcı sınıf ve Tüm Gemi Adamları Yetiştirme Kurslarını yeni gemi adamı cüzdanı çıkartacak olanlara ve eskiden gemi adamı cüzdanı olup ta belgesi eksik olanlara vererek kursiyerlerin gemilerde çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Zirve Denizcilik STCW-78/95 Gemi Adamı Yetiştirme Kurslarını en iyi öğretici kadrosu ile vermekte olup, eğitmen kaptanların hepsi Uzak yol Kaptanı yeterliliğine sahip olan konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenlerdir.

Gemi personeli olacak kişiler Zirve İnsan kaynakları departmanımızı arayarak detaylı bilgi alabilir. Geleceğin mesleğine sahip olabilirsiniz.

Zirve en yüksek noktadır.

 

Günün Sözü : Zirveye uçarak gitmenin hiçbir zevki yoktur; zevk, her bir kası hissederek adım adım çıkmaktır oraya.

www.zirvedenizcilik.net

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

6 Comments

 1. Mrb. Öncelikle sonsuz Teşekkürler ederim Size. Zirve denizcilik olarak bana sağlamış oldugunuz ve gemi adamı cüzdanını çıkarmamda yardımcı oldugunuz için. Şuan gösterdiğiniz yol dogrultusunda sizin sayenizde Yolcu gemisinde hosteslik yapıyorum. Çok Teşekkür ederim ZİRVE DENİZCİLİK çalışanlarına. Başarılarınızın devamını dilerim..

 2. benim gemici kağıdım var stcw eksik onu tamamlayabilirmiyim ayrıca iş imkanı verirmisiniz?yardimci olursaniz cok sevinirim

 3. Merhaba ben 45 yasinda bir bayanim ne gemi cuzdanim var ne de bu konu ile ilgili bir bilgim. Anlayacaginiz tamamen acemiyim. Gemilerde calismak istiyorum. Ne kadar sansim vardir acaba? Bana yardimci olabilirmisiniz?

  • merhaba hanımefendi irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   irtibat numaralarımız

   0216 999 38 84

   0541 832 82 15

   0541 832 82 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*