Ulaştırma Bakanımızın Mesajı

Yeni Ulaştırma Bakanımızın Mesajı

Küreselleşme ve teknolojik gelişmelere paralel olarak hızla gelişen ulaştırma denizcilik ve haberleşme sektörleri, ekonomik kalkınmanın itici unsuru,  toplumsal refahın da en önemli göstergelerinden biridir.

Bu nedenledir ki, dünya genelinde pek çok ülkenin temel gündem maddesi ulaşım modlarının geliştirilmesi, erişim olanaklarının en üst seviyeye çıkarılması ve ülkelerin uluslararası alandaki konumunun güçlendirilmesidir.

Bakanlık olarak bizlerin ulaşım ve bilişim alanında gerçekleştirdiğimiz her proje ve milletimize sunduğumuz her hizmet de küreselleşen dünyada ülkemizin rekabet gücünü artırmakta, tarihi İpek Yolu’nun kalbi konumunda olan bu coğrafyanın önemini daha da pekiştirmektedir.

Bu nedenle bütün çabamız,  yol yapan, yol açan, köprüler kuran bir uygarlığın mensubu olma bilinciyle hareket ederek ulusumuzu ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkararak Türkiye’yi saygın konuma ulaştırmak, Türkiye’nin yolunu açmaktan ibarettir.

Bu vesileyle bütün bu hizmetlerde en büyük desteği gördüğümüz vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, büyük bir özveriyle işine odaklanan bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kaynak : ubak.gov.tr

 

    Feridun BİLGİN

                                                                                                                                                       Bakan       

Zirve Denizcilik

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*