Gemiadamı Cüzdanı

Denizcilik sektöründe olması gereken ve uluslararası, şehirlerarası geçerliliği olan Denizcilikmüsteşarlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bu evrak, Denizcilik sektöründe olmazsa olmazlardandır ve Sektörde çok hızlı bir gelişme olmakla birlikte personel açıkları bulunmaktadır.

gemiadamıcüzdanı

Türkiyemiz gibi güzel bir ülkede turistlik bölgesi geniş olan bir memleket olarak Denizcilik ve hızla büyüyen YATÇILIK sezonu her yıl olduğu gibi  2015 yılına da hızla giriş yapmıştır ve Turistlik yatlarda ülkenin dört bir yanından gelen turistlerimiz ile tanışıp turistlerimize hizmet sunmak amacı ile yatçılık sektöründe çalışmak isteyen vatandaşlarımıza bu sektör büyük bir imkan tanımaktadır.

Bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız YATÇILIK ve Denizcilik sektöründe öncü olan firmamız Zirve Denizcilik ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

 

 

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

3 Comments

  1. Öncelikle Web adresiniz hayırlı olsun ben Nurettin Şeker Rizeliyim ve rizede yaşıyorum balıkçılık işi ile uğraşıyorum gemi işi yapmak istiyorum gemi adamı cüzdanım yok balıkçı belgem var bu konu ile ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim ilginiz için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*