Denizcilik

Günümüzde Türkiye’de Denizcilik firmaları olarak birçok firma açılmıştır. Armatörler Acenteler Danışmanlık ve Aracılık olarak açılan firmaların birçoğu kapanmıştır.

2016 yılı günümüz tarihinde denizcilik sektörü hemen hemen Türkiye’nin en çok çalışan sektörlerinden en iyi 4. sırada yer almaktadır.

Biz Zirve Denizcilik olarak Türkiye’deki iş potansiyellerin hemen hemen tümünü araştırdık ve sizlere güzel bilgiler sunmak için sürekli haberler ekleyeceğiz ve bu haberleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Araştırmalarımıza göre ARACILIK olan hiçbir firmaya itimat etmeyiniz. Özellikle Gemi adamı cüzdanı çıkarıpta işsiz bırakan firmaları tespit etmiş bulunmaktayız.

Kurs ücretlerini çok düşük söyleyip sadece cüzdan çıkarıp işsiz bırakmaktadırlar. İş potansiyeli olarak Denizcilik sektöründe çalışmak isteyen kişiler online başvuru bölümünden iş başvurusu yapabilirler. Armatör ( Gemi firmaları ) personel aramaktadırlar. Gemici ( Güverte ) Makina Dairesi Mutfak Bölümleri için personeller alınacak olup gemi adamı cüzdanı ve evrakları sertifikaları tam olan kişiler başvuru yapabilirler.

Gemi adamı cüzdanı olmayan personellere eğitim olarak ve iş olarak Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları Departmanımız yardımcı olmaktadır. Ayrıca Online Başvuru Kısmından Başvuru Yapabilirsiniz.

Başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ

zirve logoslayt7.jpg

 

Benzer HABERLER

Denizcilik Firmaları

Gemilerde iş fırsatları

Denizcilik

Gemilerde Çalışacak Personeller

Google

Denizcilik Eğitimlerindeki Farklar

Zirve Denizcilik Sosyal Medya

Gemi Bakım Onarım Tamir ve Mühendislik

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

2 Comments

  1. Merhaba. Ben denizcilik sektöründe çalışmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz ama Gemi adamı cüzdanım yok.Önlisans mezunuyum. Yolcu gemisi veya yük gemilerinde herhangi bi bölümde çalısmak istiyorum..En kısa zamanda dönerseniz sevinirim.. Iyi çalışmalar..

  2. Denizcilik olarak zirve denizcilik sektöründeki düşüncelerim ; denizcilik sektörü almış başını gidiyor çok iyi firmalara denk geldim ama sizin gibisini görmedim denizcilik sektöründe her şekilde faaliyet gösteriyorsunuz bizzat şahit oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*