Denizcilik Sektöründe Çalışacak Adaylar

Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türkiye içi ve ULUSLARARASI SULARDA Deniz taşımacılığı sektöründe çalışacak adaylar aramaktadır. Bu adaylar Deniz örf ve kanunlarına uygun olarak eğitim verilip gemilerdeki kadroları güçlendirme ve teknik eğitimi verilip deniz taşımacılığı sektörüne katkı sağlamakta en iyi ve en öncü firma olan Zirve Denizcilik firmasına Türkiye ve Türkii Cumhuriyetlerdeki VATANDAŞLARA Denizci olma olanağı sağlamaktadır. TÜRK ve YABANCI Vatandaşlar firmamıza başvuru yapabilirler.
Yüksek Maaş ve Kariyer Hedefleyen Kişiler Gemi adamı eğitimlerine katılabilirler. Tek yapmanız gereken firmamıza başvuru yapmaktır.

ULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERDE ÇALIŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY. GEMİLERİN ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE VASIFLI / VASIFSIZ GEMİCİ ADAYLARI ARANMAKTADIR.

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERİN HİYERARŞİK KADROSUNU OLUŞTURMAK AMACI İLE GEMİCİ ADAYLARI ARAMAKTADIR. SERTİFİKALI DENİZCİ OLMAK İSTEYEN ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER.

YÜKSEK MAAŞ + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA GİBİ SOSYAL HAKLARINIZ MEVCUTTUR.

YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER.

LİSE VE ÜNİVERSİTE MAKİNA – MOTOR VE ELEKTİRİK MEZUNLARI – VARDİYA ZABİTİ VE KAPTAN OLMA ŞANSINA SAHİPLERDİR.

GEZEREK HEM KARİYER HEMDE YÜKSEL GELİR HEDEFLEYEN KİŞİLER FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇEREK DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU ALABİLİRLER.

0216 999 38 84 – 0541 832 82 15 – 0541 832 82 16

Zirve Denizcilik

Denizcilik

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

2 Comments

  1. Merhaba bende denizcilik sektöründe çalışmaya adayım İstanbul iş ilanları ile ilgileniyorum bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor.

    • Merhaba Semih Bey, iş ilanlarımızdan size uygun bir iş imkanı istiyorsanız bilgi ve randevu için bizi aramanız gerekir.

      İrtibat numaralarımız ;

      0216 999 38 84 – 0541 832 82 15 – 0541 832 82 16

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*