Denizcilik hakkında bilgiler

Türkiye’nin ve Dünyanın hızla gelişmekte olduğu Denizcilik sektörü size bir yıl süre içerisinde çalışıp kazanacağınız ücretleri bir kaç ay içerisinde kazanma fırsatı verir.

Türkiye’de birçok Denizcilik firması bulunmaktadır. Zirve Denizcilik kendi sektöründe ve faaliyet alanlarında Türkiye’nin en kaliteli ve öncü firması olmuştur. Denizciler camiası olsun birçok kurum ve kuruluş olsun zirve denizcilik firmasını desteklemektedir. Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız T.C vatandaşlarına gemilerde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Gemilerde çalışmak isteyen vatandaşlarımız Gemi adamı cüzdanı almak zorundadır. Gemi adamı cüzdanı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilmektedir. Gemi adamı cüzdanı almak isteyen vatandaşlarımız firmamıza başvuru yapabilirler.

zirve

 

 

Gemilerde çalışarak büyük kariyer sahibi olabilirsiniz. Kariyer hedefleyen ve yüksek gelir sağlamak isteyen vatandaşlar zirve denizcilik firmasına başvuru yapabilirler.

Gemilerde çalışmak isteyenler ne yapabilir ?

Gemilerde çalışmak isteyen kişi veya kişiler en az ilköğretim mezunu olması, sağlık ve sabıka problemi olmaması gerekmektedir.

zirve4

 

 

Gemilerde çalışmak isteyen kişi veya kişiler eğitimlerimize katılarak gemi adamı cüzdanı almaya hak kazanmalıdır.

Gemilerde çalışan kişiler her 11 ayda bir kıdem yükselirler. Her bir kıdem yükseldiği zaman maaşlarına belirli orantılarda zam uygulanır. Gemilerde çalışan kişiler Bir Maaş İkramiye almaya hak kazanırlar.

Gemi adamı cüzdanı çıkarmak ve gemilerde çalışmak isteyenler belirli evrakları hazırlayıp firmamıza başvuru yapabilirler.

Müşteri Temsilcilerimizden daha geniş ve detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız ;

0216 999 38 84

0541 832 82 15

0541 832 82 16

www.zirvedenizcilik.net

Çalışma Saatlerimiz ; Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00

Pazar – Kapalı

zirve

 

About the Author

Zirve

Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları ve Acentelik Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*